Oferta kompleksowe sprzątanie biur, biurowców, zakładów produkcyjnych, osiedli, magazynów.

Zapraszamy do współpracy z EKOBRIS w zakresie kompleksowego sprzątania obiektów. Oferujemy profesjonalnesprzątanie terenów zewnętrznych oraz utrzymanie czystości wewnątrz budynku, bez względu czy chodzi osprzątania biur czy zakładów produkcyjnych.  Gwarantujemy wysoką jakość usług w konkurencyjnych cenach.

 

Zajmujemy się kompleksowym i profesjonalnym sprzataniem :

Sprzątanie biur i obiektów firmowych

Zajmujemy się stałą usługą sprzątania  biur.Utrzymanie czystości w miejscu  pracy, pozytywnie wpływa na samopoczucie pracowników. 

Biuro jest wizytówką Państwa firmy.

Sprzątanie zakładów produkcyjnych i magazynów

EKOBRIS S.C dla przedsiębiorstw produkcyjnych i logistycznych świadczy usługi sprzątania . Nasza firma sprzątająca specjalizuje się  w kompleksowym sprzątaniu zakładów produkcyjnych. 

Sprzątanie osiedli i Wspólnot mieszkaniowych.

Naszą ofertę sprzątania kierujemy od firm zajmujących się zarządzaniem nieruchomościami, zarządów wspólnot mieszkaniowych...

Sprzątanie biurowców

 

Firma EKOBRIS oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie utrzymania czystości biurowców na terenie Warszawy i okolic. 

 

Sprzątanie placówek medycznych oraz przychodni. 

Nasza oferta usług

sprzątania placówek medycznych, to przede wszystkim wysoka dbałość o higienę pracy oraz .....

Utrzymanie czystości  placówek użyteczności  publicznej.

Usługę kierujemy do prywatnych jak i państwowych placówek użyteczności publicznej.  Sprzątanie szkół , urzędów , domów kultury , teatrów  oraz wielu innych.

Copyright © 2013 EKOBRIS S.C Sprzątanie biur Warszawa, All rights reserved